•  Cezar już ma dog helpera.
     Cezar już ma dog helpera. Fot. TG knowu Hau
10.05.2019

Kolejny psi gadżet do odbioru

Właściciele tarnogórskich czworonogów wiedzą, że żółta apaszka z logo TG Know Hau to ostatni krzyk mody. Niestety, zapas apaszek się wyczerpał. Ale w tarnogórskim ratuszu można odebrać inny psi gadżet – dog helpera.

– Dog helper to pojemnik na woreczki na psie kupy wyposażony w latarkę. Można go przypiąć do psiej obróżki lub smyczy, żeby nie zapomnieć o niezbędnym wyposażeniu podczas spaceru. Tarnowskie Góry to miasto przyjazne psom, ale też chcemy, żeby było czystym miastem, dlatego prowadzimy akcję: "Twój pies, twoja kupa". Dog helper to praktyczne narzędzie do tego, żeby sprzątać po swoich pupilach – mówi Katarzyna Majsterek z Biura Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach.

Zasady otrzymania gadżetu są proste – właściciele z psami mogą je odebrać w Punkcie Informacji o Mieście (boczne wejście do ratusza). W prezencie będzie też fotka czworonoga, która zostanie opublikowana w mediach społecznościowych.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2019 z 14.05.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.