•  UKS Ruch Radzionków - kolejny styczniowy turniej i kolejny puchar do kolekcji.
     UKS Ruch Radzionków - kolejny styczniowy turniej i kolejny puchar do kolekcji. Fot. Archiwum klubu
31.01.2019

Kolejny sukces Cidrów

Młodzicy UKS Ruch Radzionków w styczniu nie próżnują. 27 stycznia wzięli udział w trzecich w tym miesiącu zawodach piłkarskich i zanotowali kolejny sukces. Tym razem wygrali Międzynarodowy Turniej Gwiazda Cup 2019 o Puchar Prezesa w Rudzie Śląskiej.

W swojej grupie radzionkowianie zremisowali z APG Gliwice 2;2 potem pokonali Orlika Ruda Śląska 2:0, a w trzecim, zaciętym meczu zwyciężyli 3:2 niemiecki zespół Grun-Weis Wittenberg. Po wygranym 4:1 półfinale z Grunwaldem Ruda Śląska podopieczni trenera Dawida Hulaka, który zastępował przebywającego na kursie trenera Adama Dyrdę, zmierzyli się z Orłem Mokre. Mecz był ciekawy, zacięty i miał szybkie tempo. Na 3 minuty przed końcem Cidry bardzo dobrze rozegrały rzut rożny: Kuba Burda celnie podał piłkę do Dawida Kotary, a ten strzelił piękną bramkę. Gol przesądził o wyniku i zwycięstwie w turnieju UKS Ruch Radzionków. Organizatorzy wyróżnili Dawida Kotarę tytułem najlepszego zawodnika turnieju.

UKS Ruch Radzionków: Kowalczyk, Szydło (bramkarze), Segert (kapitan), Anczok, Treter, Kotara, Burda, Czornik, Napieraj, Wroniszewski, Szolc, trener: Dawid Hula, kierownik zespołu: Aleksander Napieraj.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2019 z 05.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.