07.02.2020

Kolejny zarzut dla byłego wikarego z Tarnowskich Gór

Ksiądz Andrzej N. usłyszał zarzut utrwalania treści pornograficznych z udziałem nieletniej.

Chodzi o film i zdjęcia roznegliżowanej 16-latki. Ksiądz nie przyznaje się do winy. Odpiera także wcześniejszy zarzut popełnienia przestępstw seksualnych, w tym gwałtu. Miało do nich dochodzić m.in. w Tarnowskich Górach, gdzie jeszcze w ubiegłym roku był wikarym w jednej z parafii.

Ks. Andrzej N. został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia. 11 lutego będzie posiedzenie sądu, który rozpatrzy zażalenie na tymczasowe aresztowanie. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.