• Zdarzenie wyglądało groźnie, ale nikomu nic się nie stało.
    Zdarzenie wyglądało groźnie, ale nikomu nic się nie stało. Fot. Jacek Tarski
09.11.2017

Kolizja, auto kołami do góry

Na drodze między Ziemięcicami a Szałszą, na wysokości budowanego centrum logistyki, doszło do kolizji dwóch aut. Jedno z nich, kołami do góry, wylądowało na poboczu.

Do kolizji doszło wczoraj (środa, 8 listopada) wieczorem. Auta, opel i audi jadące wąską drogą otarły się o siebie, a jeden z kierowców odbił kierownicą i wyleciał z jezdni. Warto zauważyć, że jest ona w tym miejscu pozbawiona pobocza z jednej strony z powodu przebudowy. 

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Szczęśliwie jednak nikomu nic się nie stało. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.