•  Renault nagle skręcił w lewo i auta zderzyły się.
     Renault nagle skręcił w lewo i auta zderzyły się. Jacek Tarski
06.06.2019

Kolizja na Gliwickiej, sprawę zakończył mandat

Na ul. Gliwickiej w Tarnowskich Górach zderzyły się renault i ford. Nikt nie ucierpiał, a jako winną uznano kobietę kierującą czarnym renault.

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj (6 czerwca) około godz. 13. Renault wyjeżdżał z ul. Żeromskiego, a ford z ul. Waliski, auta miały jechać na wprost, minąć się, ale kobieta za kółkiem renault nagle zmieniła zdanie, skręciła w lewo i auta zderzyły się prawie na środku ruchliwej ul. Gliwickiej drogi nr 78. 

Nikomu nic się nie stało. Winną uznano kobietę kierującą renault, zapłaciła 500 zł mandatu. Zderzenie, choć niegroźne, spowodowało kolosalny korek na ul. Gliwickiej, szczególnie w kierunku Bytomia. Kolejka aut sięgała aż za Stolarzowice. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.