•  Auta stały jedno koło drugiego, sczepione uszkodzonymi bokami.
     Auta stały jedno koło drugiego, sczepione uszkodzonymi bokami. Fot. Jacek Tarski
31.01.2018

Kolizja na skrzyżowaniu. Uszkodzenia równoległe

Na skrzyżowaniu ul. Bytomskiej i Wieczorków w Orzechu zderzyły się toyota ze skodą. Kierowcom i pasażerom na szczęście nic się nie stało.

Kolizja wydarzyła się dziś (środa, 31 stycznia) o godz. 15. Jako że początkowo nie było informacji o stanie podróżujących autami, wezwano także ekipę medyczną. Na szczęście nikomu nic się nie stało, dlatego też zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Przebiegu i powodów na razie nie znamy. Prawdopodobnie któryś z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu. Uszkodzone samochody zatrzymały się idealnie równolegle jeden do drugiego, sczepione uszkodzonymi bokami.

Przez pewien czas na ul. Radzionkowskiej były utrudnienia w ruchu. Strażacy, do czasu usunięcia aut, musieli puszczać samochody wahadłowo. Nic dziwnego, że w Orzechu powstały spore korki. (CR) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.