08.02.2019

Kolizja z sarną, dzik w rowie

7 lutego w Szałszy toyota zderzyła się z sarną. W Kaletach policjanci otrzymali zgłoszenie o martwym dziku na drodze.

Do pierwszego zdarzenia doszło na ul. Tarnogórskiej w Szałszy. Toyota yaris zderzyła się z sarną. Jadącej samochodem nic się nie stało. Zwierzę nie przeżyło.

Martwy dzik miał leżeć na drodze między Kuczowem a centrum Kalet, w nieoświetlonym miejscu i stwarzać zagrożenie dla kierowców. Kiedy policjanci tam pojechali, okazało się, że zwierzę jest w rowie. O sprawie zawiadomiono leśniczego. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.