•  Super, hiper, extra i do tego jeszcze de luxe. Takiej pomocy naukowej w nakielskiej szkole jeszcze nie było.
     Super, hiper, extra i do tego jeszcze de luxe. Takiej pomocy naukowej w nakielskiej szkole jeszcze nie było. Fot. Jacek Tarski
05.12.2017

Kombajn dla szkoły - wart pół miliona

Szkoła rolnicza w Nakle Śląskim dostała kombajn. To prezent od Ministerstwa Rolnictwa.

Takiej pomocy naukowej nakielskiemu Zespołowi Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego można tylko zazdrościć. Od uczniów można było usłyszeć, że kombajn jest mega i w ogóle full wypas. To oznacza, że pojazd należy do ścisłej czołówki tego rodzaju sprzętu, jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia. Ma klimatyzację, system nawigacji i wiele innych udogodnień. Przekazanie wartego 0,5 mln zł kombajnu odbyło się dziś, 5 grudnia.  (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.