06.08.2019

Koncert charytatywny dla Łukasza Noconia

W sobotę, 10 sierpnia w parku Miejskim w Tarnowskich Górach o godz. 16 rozpocznie się koncert charytatywny „Larmo dla Łukasza”. Później będzie jam session.

Podczas koncertu zbierane będą pieniądze na rehabilitację tarnogórzanina Łukasza Noconia. Młody mężczyzna miał wypadek na spływie kajakowym i jest w śpiączce.

Zagra zespół The Jazz Elwers z przyjaciółmi. Na scenie pojawią się: Tukej, Sweetie and the Boys, Infecdet Mind, Fate, Disephia, Bad Impression, Devil in the Name. Koncert poprowadzi Tomasz Zajączkowski. Wszystkie zespoły występują nieodpłatnie.

Zbiórka będzie prowadzona także podczas jam jazz session, które rozpocznie się o godz. 20 w tarnogórskiej Galerii Sztuki Inny Śląsk. Zaplanowano też aukcję internetową. (esp)

Czytaj też: Łukasz przeżył, ale jest w śpiączce


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.