12.06.2019

Kontemplując ciszę

Nie cierpię tłumów. Jestem chory na samą myśl, że miałbym “wypoczywać” wśród kłębiącej się masy rozwrzeszczanych, nierzadko niezbyt trzeźwych ludzi. Tam, gdzie z jednej strony dolatuje mnie smród grilla, z drugiej woń podłych fajek, a z trzeciej hałas diskopolowych “przebojów”. Dziękuję, postoję.

Tyle co skończyłem pisać artykuł na temat zalewu w Pniowcu i, powiem szczerze, zadowolony jestem, że żadnego miejsca do kąpieli tam nie będzie. Zalew jest i pozostanie oazą ciszy, azylem dla panów (rzadko pań) wpatrzonych w spławiki, dobrym miejscem na spacer,…


Artykuł ukazał się w GWARKU 23/2019 z 11.06.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.