•  
      Fot. Pixabay
14.05.2018

Kłopoty z wodą – gdzie i kiedy?

We wtorek, 15 maja PWiK planuje prace na sieci wodociągowej w kilku miejscach w Tarnowskich Górach. Mieszkańcy muszą się liczyć z brakiem wody albo słabym jej ciśnieniem.

Problemy z wodą mogą być w godz. 8-15 w Bobrownikach Śląskich, Kolonii Staszic, na Osiedlu Kolejarzy oraz w Starych Tarnowicach. Chodzi nie tylko o jej brak i słabe ciśnienie. Przez krótki czas może też być mętna, z zawartością żelaza.

W przypadku dodatkowych pytań można się kontaktować z dyspozytorem PWiK pod bezpłatnym numerem telefonu 994. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.