•  
      Fot. Archiwum policji
25.03.2020

Koronawirus koronawirusem, ale piwa z kumplami napić się trzeba

Wprowadzony w związku z epidemią zakaz zgromadzeń i imprez oznacza, że w jednym miejscu nie mogą się spotkać więcej niż dwie niespokrewnione osoby. Tymczasem na ul. Korczaka trzech mężczyzn umówiło się na piwo. Ktoś to widział i zgłosił policji.

Dzisiaj przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Korczaka w Tarnowskich Górach, na szkolnym boisku, trzej mężczyźni piją alkohol. Byli w wieku od 26 do 38 lat, chcieli pogadać, więc spotkali się na piwie. Okazało się to kosztowne, bo każdy z nich dostał po 500 zł mandatu. (esp)

Nowe ograniczenia w walce z koronawirusem


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.