• Znaleziona swego czasu w Radzionkowie suczka rasy husky trafiła do schroniska, którego pracownicy mieli nadzieję, że odnajdą się jej właściciele.
    Znaleziona swego czasu w Radzionkowie suczka rasy husky trafiła do schroniska, którego pracownicy mieli nadzieję, że odnajdą się jej właściciele. Fot. Hanna Kampa
20.04.2017

Koszty za cudze czworonogi

Odstawienie psa do schroniska to dla miasta wydatek 800 złotych. W zeszłym roku Tarnowskie Góry wydały na ten cel ponad 80 tys. zł.

Podobno nie da się podać średniej statystycznej liczby wyłapywanych w Tarnowskich Górach psów. Są miesiące, kiedy odławia się kilka, np. w ciągu ostatniego miesiąca było to 5 psów, są również takie, kiedy trzeba wyłapać po kilkanaście zwierząt. Podobno jednak, to potwierdzają statystyki roczne, liczba bezpańskich, wyłapywanych na ulicach miasta czworonogów maleje. O ile we wcześniejszych…

Artykuł dostępny po wykupieniu cyfrowej prenumeraty
Chcę kupić cyfrową prenumeratę >>>


Artykuł ukaże się w GWARKU 17/2017 z 25.04.2017

komentarze
REKLAMA
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.