• Fot. Pixabay
17.05.2017

Kot na drzewie, żmija na podwórku

Nie dało się użyć drabiny ani podnośnika. Strażacy musieli się po prostu wspiąć na drzewo, z którego nie potrafił zejść kot.

Do interwencji doszło wczoraj przy ul. Żeromskiego w Reptach Śląskich. Kot wszedł na drzewo blisko lasu, na wysokość ok. 15 metrów. Ściągała go grupa wysokościowa. 

Tego samego dnia na posesji w Strąkowie w sołectwie Zendek pojawiła się żmija. Strażakom udało się ja schwytać i wypuścić do lasu.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.