•  
      Fot. Archiwum policji
04.07.2019

Kradł papierosy w Radzionkowie

W ręce bytomskich policjantów wpadł 37-latek z Tychów. Okradł 6 sklepów w Bytomiu i Radzionkowie.

Kryminalni zatrzymali 37-latka na na gorącym uczynku, kiedy włamywał się do sklepu przy ul. Legnickiej. Okazało się, że wcześniej okradł pięć innych palcówek handlowych w Bytomiu i Radzionkowie. Jego łupem padały papierosy, które potem sprzedawał. Proceder trwał od miesiąca, pomagali mu dziewczyna i znajomy. Wspólnicy też usłyszeli zarzuty.

37-latek został tymczasowo aresztowany. Był już wcześniej karany za podobne czyny, a włamań dokonał będąc na przepustce z zakładu karnego. Grozi mu kolejnych 10 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.