12.03.2018

​Kradną drogie auta

Kolejne dwa drogie samochody skradziono w powiecie tarnogórskim. W Zbrosławicach i Nakle Śląskim w nieznane odjechały bmwx4 i jeep renegade.

Auta warte były odpowiednio 200 i 60 tys. zł. Zginęły z ulic Cmentarnej i Orzechowskiej 11 marca i wszelki ślad po nich zaginął. Od grudnia do dziś w powiecie tarnogórskim skradziono 11, przeważnie drogich i luksusowych, samochodów.

Trudno powiedzieć, czy są kradzione na części, czy trafiają do sprzedaży za granicę. Policja nie informuje, czy zdarzenia mają ze sobą coś wspólnego, czy o sprawstwo podejrzane są pojedyncze osoby, czy grupy przestępcze. Nie wiadomo też, czy to, co dzieje się w Tarnowskich Górach i powiecie tarnogórskim ma coś wspólnego z kradzieżami, które dokonywane są w innych miejscowościach. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.