•  Taranował auta, bo teczka zablokowała pedał hamulca.
     Taranował auta, bo teczka zablokowała pedał hamulca. Fot. Agnieszka Reczkin
02.08.2018

Krótka spódniczka i o wypadek nietrudno

Aktówka zablokowała pedał hamulca – terenówka staranowała 6 aut. Pies wystraszył młodą kobietę za kierownicą – wylądowała na drzewie. A koza w krótkiej spódniczce tak rozproszyła rowerzystę, że wjechał w tył samochodu.

Do nietypowej kolizji doszło w tym miesiącu na parkingu hali targowej w Tarnowskich Górach. 67-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego jechał toyotą land cruiser i taranował samochody. Uszkodził pięć, po czym zjechał w podwórze, uderzył w zaparkowany samochód dostawczy i końcu wjechał w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 30/2018 z 31.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.