•  Krystian Oleszczyk nie jest już dyrektorem GCR "Repty". Zastąpił go Andrzej Pilot.
     Krystian Oleszczyk nie jest już dyrektorem GCR "Repty". Zastąpił go Andrzej Pilot. Fot. Hanna Kampa
03.09.2018

Krystian Oleszczyk odwołany. Dlaczego?

W ubiegłym tygodniu ze stanowiska dyrektora Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji “Repty” w Tarnowskich Górach został odwołany Krystian Oleszczyk. Decyzję podjął we wtorek 28 sierpnia Zarząd Województwa Śląskiego.

Dr Oleszczyk był dyrektorem GCR blisko 30 lat. – O tej decyzji zostałem poinformowany telefonicznie. Wcześniej nie było żadnych konsultacji z Radą Społeczną szpitala, z działającymi w GCR-ze związkami zawodowymi. Nie rozmawiano ze mną na ten temat, nie postawiono…


Artykuł ukazał się w GWARKU 35/2018 z 04.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.