•  Ubiegłoroczna edycja festiwalu przyciągnęła wielu fanów metalowej muzyki.
     Ubiegłoroczna edycja festiwalu przyciągnęła wielu fanów metalowej muzyki. Fot. Archiwum UM
10.06.2018

Księża: satanistyczne koncerty, prezydent: brudna polityka

Duchowni nie chcą koncertu muzyki metalowej pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. Piszą, że jeżeli się odbędzie, to w tym miejscu nie będą już odprawiane msze święte.

Poszło o drugą edycję Metal Doctrine Festival pod Kopcem Wyzwolenia. Proboszczowie dekanatu Piekary Śląskie wystosowali list otwarty do prezydent Sławy Umińskiej-Duraj. Chcą odwołania festiwalu. Powód: promowanie satanizmu. W liście czytamy m.in. że na festiwalu mają wystąpić zespoły prezentujące postawę antychrześcijańską, czy…


Artykuł ukazał się w GWARKU 23/2018 z 12.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.