08.08.2019

​Kto by donosił na Zagłobę?

– Wypij jednego, będzie ci się lepiej jechało – niby ze starego dowcipu, ale tak po mojemu, to z życia wzięte. I po jakiego grzyba ktoś gada, że pijani kierowcy wiozą śmierć, że zero tolerancji i takie tam? Są tacy, którzy wiedzą lepiej i siadają za kierownicą (to co, że czasem to rower?) po setce, piwie, lampce wina. Przecież nic im nie jest, nikomu nic złego się nie dzieje.

No, nie dzieje się. I dobrze, że się nie dzieje i niech się nie dzieje. Kij tak zwany z tym, że stać się może coś temu, który popił i pojechał. Jego los wisi mi nacią pietruszki. Niestety, na szali leży nie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 32/2019 z 13.08.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.