•  
      Fot. Archiwum fundacji
28.11.2019

Kto potraktował kotkę jak śmiecia?

Nastolatka wyrzucała śmieci do kontenera. Usłyszała kwilenie. Znalazła małą, czarną kotkę, zawiniętą w różowy polarowy kocyk. Była osłabiona, okazało się też, że trzeba jej amputować ogon.

Do zdarzenia doszło 12 listopada (link do zbiórki na leczenie kotki). Sprawą zajmuje się tarnogórska fundacja "Ulga w cierpieniu" i policja. – Kotka została wyrzucona do kontenera na śmieci przeznaczonego dla mieszkańców ul. Kruszcowej i Łowieckiej w Tarnowskich Górach – mówi…


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2019 z 03.12.2019

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.