• Agata Jędras wraz z Łukaszem Pawęzką w Lodoovce.
    Agata Jędras wraz z Łukaszem Pawęzką w Lodoovce. Fot. Archiwum Lodoovki
04.09.2017

Kto tu kręci lody rzemieślnicze

Wiosną Agata Jędras wraz z Łukaszem Pawęzką z Tarnowskich Gór otworzyli lodziarnię z lodami rzemieślniczymi. Niedługo później kolejną uruchomiła Karolina Wylenzek. W tym roku tarnogórzanie mogą wybierać bodaj z kilkunastu miejsc, gdzie podawane są lody.

Agata Jędras wcześniej mieszkała w Katowicach, gdzie rzemieślniczych lodziarni nie brakuje. Gdy odwiedzała Łukasza w Tarnowskich Górach, zauważyła, że takiego miejsca tu brakuje. – Nie mogliśmy wybrać się na naturalne lody o smakach jakie znałam z Katowic.…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 35/2017 z 05.09.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.