•  
      Fot. Archiwum parafii
04.10.2019

Kto ukradł spiżowy dzwon?

W Drutarni ktoś ukradł spiżowy dzwon. Łup ważył ok. 65 kg.

Do zdarzenia doszło w parafii w Drutarni. Ważący ok. 65 kg dzwon był w miejscu, do którego praktycznie każdy miał dostęp. Nie wiadomo, kiedy go skradziono. Dzwon ostatni raz widziano 28 września, a jego brak zauważono 2 października i od razu zgłoszono na policję. Proboszcz parafii pw. MB Fatimskiej ks. Krzysztof Goc ma nadzieję, że dzwon uda się odnaleźć.

Policjanci poszukują złodziei. Każdy kto ma informacje, które mogą pomóc w ich znalezieniu, powinni się kontaktować z policją. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.