•  W niedzielę zaśpiewa Andrzej Piaseczny.
     W niedzielę zaśpiewa Andrzej Piaseczny. Fot. Oficjalny profil FB Andrzeja Piasecznego
12.03.2019

Kto wystąpi na Dniach Piekar Śląskich?

Święto miasta potrwa od 12 do 14 lipca. Na scenie pojawią się m.in. Andrzej Piaseczny, After Party, Monika Lewczuk i Masajah.

Scena jak co roku stanie na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak zwykle zorganizowano też głosowanie mieszkańców, którzy wskazywali, kogo chcą zobaczyć na święcie miasta. – Nie wszystkie życzenia udało się spełnić. Część zgłoszonych artystów była poza naszym cenowym zasięgiem. W…


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2019 z 12.03.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.