•  Zdjęcie poglądowe.
     Zdjęcie poglądowe.
19.07.2019

Znalazła się właścicielka 2 tysięcy złotych

Mężczyzna wychodził z marketu przy ul. Bytomskiej 41 w Piekarach Śląskich i zauważył, że w pobliskim bankomacie są pieniądze.

[AKTUALIZACJA]

Komunikat policji

"Stróże prawa od kilku dni poszukiwali właściciela gotówki. Komunikat w tej sprawie został zamieszczony na stronie internetowej jednostki, natomiast oficer prasowy jednostki apelował na antenie Radia Piekary, aby wszystkie osoby mogące coś wiedzieć na temat pieniędzy zgłaszały się do miejscowej komendy. Jak widać współpraca z radiem przynosi wymierne efekty. Dzisiaj tuż po godzinie 9:00 do radia zadzwoniła Pani Alina, której babcia słyszała audycję, dotyczącą poszukiwanego właściciela pieniędzy. Odpowiednio pokierowana kobieta chwilę później zgłosiła się do komendy, gdzie po koniecznej weryfikacji, z rąk policjanta odebrała swoje pieniądze."

***

Mężczyzna rozglądał się, czy w pobliżu nie ma kogoś, kto mógłby wypłacać pieniądze z bankomatu. Jednak wokół było pusto. Zabrał więc gotówkę i wydruk po czym zaniósł wszystko do komendy policji.

Policjanci poszukują właściciela gotówki. Może się zgłosić do Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich przy ul. Kalwaryjskiej 62 albo zadzwonić pod numer 32-393-62-00. Warunkiem odbioru pieniędzy jest pokazanie karty debetowej/kredytowej oraz potwierdzenie wypłaty pieniędzy z konta. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.