• W sierpniu z piekarskiego basenu i wodnego placu zabaw skorzystało ok. 18 tys. osób.
    W sierpniu z piekarskiego basenu i wodnego placu zabaw skorzystało ok. 18 tys. osób. Fot. Archiwum UM
11.09.2018

Kto zyskał na wodnych szaleństwach?

Pogoda w wakacje sprzyjała kąpielom na świeżym powietrzu. Zwłaszcza w sierpniu. I wszystko wskazuje na to, że ten sezon kąpieliska zakończyły na plusie.

Nie wszędzie podliczono jeszcze wszystkie koszty utrzymania kąpielisk i dochody z nich. Tak jest na przykład w przypadku zalewu Nakło-Chechło. Odpowiedziano nam, że więcej będzie wiadomo dopiero pod koniec września. Szczegółowych danych nie otrzymaliśmy też w przypadku stawu Zielona. Jednak dyrektor…


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2018 z 11.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.