• Magda Gessler w "Modrej"
    Magda Gessler w "Modrej" Foto. Internet
13.09.2017

Kuchenne rewolucje w Tarnowskich Górach już w czwartek

W czwartek, 14 września, o godz. 21.30 w telewizyjnej stacji TVN wyemitowany zostanie 2 odcinek 16 sezonu Kuchennych Rewolucji. Odcinek nakręcono wiosną tego roku w restauracji noszącej wówczas nazwę “Gościna Śląsko” w Reptach Śląskich. Kuchenna rewolucja zmieniła lokal w restaurację o nazwie “Modra”.

Czy rewolucja się udała? Co podano gościom na kolację podsumowującą rewolucję? Jakie były opinie na temat zmian w "Modrej"? Odpowiedzi na te pytania znajdą się w programie. My dodamy tylko, że byliśmy na finałowej kolacji, próbowaliśmy wszystkiego, czym częstowano gości i byliśmy pod wrażeniem. Reszta będzie wiadoma już w czwartek wieczorem. (CR)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.