• Przed sklepem przy ul. Sobieskiego pojawiły się informacje o parkomacie. Czy kierowcy sa w stanie je przeczytać wjeżdżając na parking?
    Przed sklepem przy ul. Sobieskiego pojawiły się informacje o parkomacie. Czy kierowcy sa w stanie je przeczytać wjeżdżając na parking? Fot. Archiwum sieci Aldi
05.05.2018

Kupił bułkę, zapłacił 80 zł. Problemy z parkingiem pod marketem

Klient sklepu Aldi chciał zrobić szybkie zakupy. Zaparkował przy markecie, kupił bułkę i chciał jechać dalej. Okazało się jednak, że musi zapłacić 80 zł za brak biletu parkingowego. To nic, że przed chwilą był klientem sklepu.

Sytuacja wydarzyła się przy markecie znajdującym się w centrum Tarnowskich Gór przy ul. Sobieskiego. Tarnogórzanin, Leon Roskosz mówi, że widział tablice informujące o parkingu. Nie wczytywał się jednak w szczegóły. Odczytał jedynie wyraźną informację, że parking dla…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 18/2018 z 08.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.