•  Na tarasie kursanci, a w dole Orkiestra Rozrywkowa "Power of Winds" pod dyrekcją Klaudiusza Jani. Koncert podsumowujący kursy dla klarnecistów miał wyjątkową oprawę.
     Na tarasie kursanci, a w dole Orkiestra Rozrywkowa "Power of Winds" pod dyrekcją Klaudiusza Jani. Koncert podsumowujący kursy dla klarnecistów miał wyjątkową oprawę. Fot. Jarosław Myśliwski
19.09.2019

Kursy mistrzowskie sławią Rybną

Nazwiska mistrzów, ale nie tylko to przyciąga młodych muzyków do Rybnej. Rośnie liczba uczestników kursów “Mistrz i uczniowie”, które 10 lat temu miały skromne początki.

– Jeżeli spojrzymy na to, kto prowadzi kursy mistrzowskie w Pałacu w Rybnej i liczbę osób, która w tych kursach uczestniczy, to zobaczymy, że nazwa Rybna, nazwa Tarnowskie Góry pojawia się w wielu środowiskach muzycznych jako letnia …


Artykuł ukazał się w GWARKU 37/2019 z 17.09.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.