•  
      Fot. Archiwum starostwa
09.07.2018

Legionów zamknięta

11 lipca (środa) nastąpi wyłączenie z ruchu kołowego ul. Legionów w Tarnowskich Górach na odcinku od skrzyżowania z ul. Górniczą do ronda Blachnickiego.

Utrudnienia potrwają 2-3 tygodnie. Jak informuje starostwo powiatowe w tym czasie wykonany zostanie remontu nawierzchni chodników i jezdni na odcinku drogi powiatowej. Prace na samym rondzie w tym roku nie będą prowadzone. Dlaczego zdecydowano się na zamknięcie ulicy, a nie na ruch wahadłowy? Jak mówi Barbara Myland, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, pozwoli to obniżyć koszty. Prace zostaną też szybciej wykonane.

Z utrudnieniami muszą się liczyć nie tylko kierowcy. Będą też zmiany w komunikacji autobusowej. Autobusy, które jeździły ul. Legionów, teraz pojadą ulicami: Wyspiańskiego, Powstańców Śląskich i Pokoju. Przystanek przy ul. Bytomskiej nie będzie obsługiwany przez linie: 64, 80, 83, 112, 134, 191, 289 i 791.

(e)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.