•  
      Fot. Archiwum policji
07.06.2019

Lekarz zgłosił zaginięcie. Pacjent GCR trafił do aresztu

We wtorek dyżurny tarnogórskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu pacjenta GCR „Repty”.

- Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna był agresywny i znajdował się pod wpływem alkoholu. Po wizycie lekarskiej wyszedł z pokoju i ślad po nim zaginął - informuje mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji.

Rozpoczęto poszukiwania. Po kilkunastu minutach dyżurny dodzwonił się do zaginionego pacjenta. Mężczyzna powiedział, że jest w pobliskim parku i nic mu się nie stało. Na miejsce pojechali policjanci. Znaleźli 22-latka i zapytali go o dane. Młody mężczyzna był agresywny i próbował uciekać. Policjanci go obezwładnili. Okazało się, że 22-latek jest poszukiwany i od razu trafił do aresztu. Za kratkami spędzi 60 dni. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.