•  
      Fot. Archiwum
09.10.2018

Liczą się nie tylko kliknięcia

Fotografia prasowa ma się dobrze, choć jest inna, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Wtedy moc fotoreportera polegała na tym, że był z reguły jedynym, który sfotografował zdarzenie i siłą rzeczy odbiorcy patrzyli na świat jego oczami. Dziś zdjęć jest mnóstwo, bo aparat jest w każdej niemal kieszeni.

Tarnogórska Grupa Fotograficzna zorganizowała w sobotę i niedzielę (29 i 30 września) 2 Tarnogórski Festiwal Fotografii. Członkowie stowarzyszenia zaprosili do pałacu w Rybnej znanych i cenionych fotoreporterów, specjalistów od fotografii i przez dwa dni ta właśnie dziedzina królowała w toczących się…


Artykuł ukazał się w GWARKU 40/2018 z 09.10.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.