•  W pniowieckiej szkole zorganizowano m.in. warsztaty literackie.
     W pniowieckiej szkole zorganizowano m.in. warsztaty literackie. Fot. Archiwum ZSP 2
03.05.2018

Literaci z podstawówki

Rozstrzygnięto XVI Międzyszkolny Konkurs Literacki zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Pniowcu.

36 uczniów z 10 podstawówek pisało opowiadanie na jeden z czterech zaproponowanych tematów: "Inni mają gorzej", "Dlaczego płaczesz?", "Chłopiec o za dużej głowie", "Moja największa pomyłka". Nagrody główne zdobyli: Jessica Aniśkiewicz, Magdalena Błasiak, Nicole Bosz, Amelia Chyrzyńska, Anna Fijałek, Oliwia Koziol, Aleksandra Łukaszczyk, Zofia Mateja, Maciej Przebieracz i Weronika Szyguła.

Podczas uroczystości wręczenia nagród wystąpili uczniowie pniowieckiej szkoły - Kamila Skrzypulec, Magdalena Mielczarek, Fabian Księżyk i Alan Karmański. Przygotowali inscenizacje anegdot z życia znanych pisarzy. Były też baśniowe warsztaty literackie prowadzone przez Mateusza Świstaka. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.