•  
      Fot. Archiwum szkoły
10.12.2019

Śląsk - ich mała ojczyzna

W Pałacu w Rybnej odbyło się rozstrzygnięcie XX edycji Gminnego Konkursu Plastycznego dla klas I-III, organizowanego przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Tarnowskich Górach.

Tegorocznym tematem przewodnim był "Śląsk – moja mała ojczyzna". Spośród 734 prac konkursowych jury pod przewodnictwem Krzysztofa Mazika wyłoniło laureatów trzech pierwszych miejsc i przyznało 22 wyróżnienia. I lokatę zdobyła Alicja Skowron z SP 8, II miejsce przypadło Krzysztofowi Dembeckiemu z SP 9, a III – Annie Zubrzyckiej z SP 15. Wyróżnienia uzyskali: Antonina Bujnarowska, Milena Padowska i Blanka Czapla z SP 10, Kacper Kowolik, Zofia Krzychowicz, Piotr Kluge, Maksymilian Wieczorek, Natalia Dittfeld, Maria Sogorska i Antonina Mazur z SP 13, Oliwier Pawlik i Magdalena Lisiak z SP 11, Anna Piechuła z SP 9, Maja Latosik z ZSP 1, Patrycja Kurzawa z SP 8, Wiktoria Maksymik, Sandra Smal, Julia Kosecka i Kazimierz Majerowski z SP 3, Laura Kosak z SP 5, Carmen Jaruszowiec z ZSP 2 oraz Oliwia Jordan z ZSP 3. Nagrodę dyrektora tarnogórskiej "Trzynastki" otrzymała Ewa Grochulska z SP 10. (ap)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.