•  
  •   Fot. Jarosław Myśliwski
  28.11.2019

  Ślubowanie w Kolejówce

  221 uczennic i uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach złożyło dzisiaj, 28 listopada ślubowanie.

  Uczą się w ośmiu klasach pierwszych. Dwie z nich to klasy kolejowe o kierunku technik transportu kolejowego. Po ślubowaniu podpisano porozumienie pomiędzy szkołą a PKP Cargo S.A. o współpracy w zakresie kształcenia młodzieży. Zawarli je dyrektor Małgorzata Grzesiakowska, a ze strony kolei dyrektor Zenon Zemła.

  W Kolejówce, która w tym roku obchodzi 50-lecie, a przez kilka lat miała niewiele wspólnego z koleją, utworzono w tym roku jeszcze 3 klasy policyjne, 2 wojskowe i jedną kształcącą w kierunku logistyk. (mir)


  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.