•  Kąpielisko w Koszęcinie. Otwarcie dopiero 22 czerwca.
     Kąpielisko w Koszęcinie. Otwarcie dopiero 22 czerwca. Fot. Hanna Kampa
05.06.2018

Ludzie wkurzeni, bo baseny nieczynne

Pomimo upałów gminy nie decydują się na wcześniejsze otwarcie kąpielisk. W basenach czy to w Koszęcinie, czy na Księżej Górze wykąpać się będzie można dopiero za trzy tygodnie. Nad Nakłem-Chechłem już są tłumy ludzi, ale ratownicy pojawią się dopiero za miesiąc.

Najładniejszy odkryty basen w okolicy znajduje się w Koszęcinie. Obiekt należy do gminy, gdy pytamy, czy z powodu upałów, zostanie otwarty wcześniej niż planowano, słyszymy, że to niemożliwe. Jak przyznaje dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Koszęcinie Kazimierz Wierzbicki, przynajmniej…


Artykuł ukazał się w GWARKU 22/2018 z 05.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.