•  Maciej Goryl na antenie TVP2
     Maciej Goryl na antenie TVP2
09.05.2019

Maciej Goryl w telewizji o Tarnowskich Górach

Tarnogórski fotograf Maciej Goryl opowiadał wczoraj, 8 maja w programie “Pytanie na śniadanie” jakie zakątki Polski warto odwiedzić. Nie zapomniał o Tarnowskich Górach, zdradził też, gdzie wybiera się w kolejną podróż, z której przywiezie zdjęcia.

Maciej Goryl przy każdej okazji podkreśla walory rodzinnego miasta. Nie inaczej było tym razem. W programie "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP 2 polecał szczególnie tarnogórski Rynek i podziemia Zabytkowej Kopalni Srebra, wpisane na listę UNESCO. – To drugie, podziemne miasto, chodniki w kopalni mają podobno długość tarnogórskich ulic – mówił.

Tarnogórzanin wśród malowniczych miejsc wymienił też Zamek w Mosznej i Pogórze Ciężkowickie. – Mało kto o nim słyszał, ale jest tam skamieniałe miasto, wieża widokowa. O wschodzie słońca widoki są bajeczne, w dolinach mgła, u góry świeci słońce – komentował. Zapowiedział, że w tym roku wybiera się na Podlasie i Kresy Wschodnie, skąd pewnie przywiezie kolejną porcję zdjęć, które będzie można oglądać na jego profilu Photo Goryl. 

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.