•  Tylne wejście do Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowskich Górach przez ostatnie lata było otwarte. Nowa dyrektor postanowiła je zamknąć, czemu sprzeciwiają się niektórzy rodzice.
     Tylne wejście do Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowskich Górach przez ostatnie lata było otwarte. Nowa dyrektor postanowiła je zamknąć, czemu sprzeciwiają się niektórzy rodzice. Fot. Hanna Kampa
07.01.2018

Mają uwagi do pracy nowej dyrektor

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowskich Górach od lipca ma nowego dyrektora. Jest nim Wiesława Wrona, była dyrektor Gimnazjum nr 2 w Bytomiu. Część rodziców twierdzi, że trudno się z nią porozumieć. Kilkoro z nich zwróciło się w tej sprawie do redakcji.

Czarę rodzicielskiej goryczy przelała decyzja Wiesławy Wrony dotycząca zamknięcia tylnych drzwi prowadzących do szkoły. Co prawda na spotkaniu z dyrektor rodzice przystali na pomysł ich zamknięcia, ale pod pewnymi warunkami. Wspólnie ustalono, że wyposażone zostaną w elektromagnes. Dzięki…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2018 z 09.01.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.