04.10.2017

Makabryczna historia z Brzezin Śląskich. Cztery lata z nieboszczykiem

Policjanci z Piekar Śląskich mówią, że to niesamowita historia. I trudno im nie przytaknąć. Kobieta, mieszkanka Brzezin Ślaskich, cztery lata żyła w mieszkaniu, w którym znajdowały się ludzkie zwłoki. Sprawa wyszła na jaw we wtorek, 3 października.

Do 75-letniej mieszkanki ul. Roździeńskiego w Brzezinach Śląskich przyszła pasierbica, która chciała posprzątać mieszkanie. Gdy weszła do środka, dokonała makabrycznego odkrycia. Na tapczanie, okryte kocem, leżały zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się w stanie daleko posuniętego rozkładu. Przerażona kobieta zawiadomiła policję. 

St. sierż. Dariusz Dobrzański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich mówi, że mężczyzna, który mieszkał z kobietą, zmarł cztery lata temu, w 2013 roku. Kobieta bała się, że nie będzie umiała zorganizować pogrzebu. Z tego powodu postanowiła nikomu nie mówić, że umarł i przez cały czas zwłoki były u niej w domu. 

Sprawa jest tajemnicza, a pytań wiele. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna zgonu mężczyzny. Nie wiadomo też, jak to możliwe, by o rozkładającym się ciele nie wiedzieli sąsiedzi i czy przez cały czas, kiedy w domu ukryte były zwłoki, kobieta nie wpuszczała nikogo do środka. Policja, pod nadzorem prokuratury, prowadzi śledztwo w tej sprawie. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.