20.09.2019

Mamy zwycięzców i dodatkowe nagrody

Zdjęcie nadesłane przez Annę Włodek wygrało konkurs “Jak się bawiliśmy na Gwarkach”. Mamy też nagrody specjalne dla wybranych przez nas uczestników gwarkowskiego pochodu.

Konkurs polegał na wyborze przez internautów najciekawszych zdjęć przedstawiających mieszkańców bawiących się na Gwarkach. Głosowanie odbywało się na naszym facebookowym profilu. Najwięcej głosów zdobyło zdjęcie Anny Włodek – 234. Zwyciężczyni miała prawo wyboru nagrody i postawiła na voucher o wartości 100 zł ufundowany przez Bistro Miarki 8 Cafe&Wine Bar.

Drugie miejsce zajęły Beata Faryna-Mehlich i Katarzyna Skowronek (219 głosów), trzecie – Jolanta Wozińska (166). Kolejne miejsca zajęli: Marta Zerbe (71 głosów), Sławomir Ziemianek (36), Rafał Gierczak (31), Karol Kucharski (29) i Katarzyna Hamrol (14).

Postanowiliśmy też przyznać nagrody specjalne dla uczestników pochodu gwarkowskiego. W najbliższym wydaniu Gwarka, 24 września, opublikujemy zdjęcia tych, którzy wpadli nam w oko. Kto się rozpozna na zdjęciu, może przyjść po odbiór nagród do redakcji (do 31.10).

Fundatorzy nagród w konkursie: Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Naturalmed w Tarnowskich Górach, Fitness Clubu BeFit w Radzionkowie, Bistro Miarki 8 Cafe&Wine Bar w Tarnowskich Górach, Młyn Bombelka z Żędowic, Gabinet Kosmetyczny Patio Urody w Tarnowskich Górach, firma Arcyglutki z Tarnowskich Gór. (esp)


Artykuł ukazał się w GWARKU 38/2019 z 24.09.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.