•  Chińskie Yangshuo w obiektywie Ewy Kostrzewy.
     Chińskie Yangshuo w obiektywie Ewy Kostrzewy. Fot. Archiwum prywatne
08.06.2018

Mania podróżowania - wystawa

10 czerwca o godz. 17 w Pałacu w Rybnej odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej “Mania podróżowania”. Będzie można zobaczyć zdjęcia osób, które w ramach cyklu o tym samym tytule opowiadały o swoich podróżach.

Cykl spotkań "Mania podróżowania" organizowanych w klubie Kosmata w Tarnowskich Górach ma już dwa lata. – Powstał z miłości do świata, przygody oraz aktywnego spędzania wolnego czasu, ale również z fascynacji małą, lokalną ojczyzną. To inicjatywa oddolna dostępna dla wszystkich mieszkańców…


Artykuł ukazał się w GWARKU 22/2018 z 05.06.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.