14.11.2019

Marne szanse, czyli świat w gazmasce

Co to jest smog? To coś takiego, o czym zaczyna się mówić w listopadzie i przestaje w kwietniu, a w międzyczasie i potem niewiele robi. Kolega redaktor kazał mi parę dni temu popatrzeć wieczorem na mapę przedstawiającą jakość powietrza.

Było czerwono, czyli lepiej nie gadać, smród, za przeproszeniem, syf, kiła i mogiła. Znaczy smog i lepiej z domu nie wychodzić, a i tam w gazmasce siedzieć.

Ja jednak nie poprzestałem na patrzeniu na mapę i przybliżaniu sobie okolic Tarnowskich Gór. "Poleciałem"…


Artykuł ukazał się w GWARKU 45/2019 z 12.11.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.