•  Medaliści: Marta Lubos, Dobrosława Habraszka i Marek Wolny z trenerem Bogdanem Lubosem.
     Medaliści: Marta Lubos, Dobrosława Habraszka i Marek Wolny z trenerem Bogdanem Lubosem. Fot. TKS Karate Tarnowskie Góry
10.05.2019

Marta Lubos z polską koroną, TKS Karate triumfuje

TKS Karate Tarnowskie Góry triumfował na Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin, które pod koniec kwietnia odbyły się w Lipnie. Tytuły mistrzowskie w bardzo silnych konkurencjach wywalczyli: Dobrosława Habraszka (-65 kg), Marta Lubos (+65 kg) i Marek Wolny (-90 kg). TKS Karate zostało też drużynowym mistrzem Polski.

W Lipnie rywalizowało 125 zawodników z prawie 60 klubów. Oprócz wymienionych sukcesów tarnogórskiego klubu Dobrosława Habraszka została wybrana najlepszą zawodniczką mistrzostw. Na szczególną uwagę zasługuje wyczyn Marty Lubos, która zwyciężając w kategorii plus 65 kg, wywalczyła swój ostatni tytuł brakujący do…


Artykuł ukazał się w GWARKU 19/2019 z 14.05.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.