10.02.2020

Maszt pochylony nad przedszkolem

W niedzielę wieczorem w Wieszowie wiatr naderwał maszt flagowy.

Maszt był niebezpiecznie pochylony nad przedszkolem, strażacy musieli go zdemontować. Poza tym zanotowano jeszcze wyjazd związany z pochylonym drzewem.

Generalnie zapowiadana wichura nie wyrządziła dużych szkód na naszym terenie. W powiecie lublinieckim i Piekarach Śląskich nie było ani jednej interwencji z nią związanej. Ostrzeżenie IMGW o silnym wietrze obowiązuje jeszcze dzisiaj do godz. 21. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.