•  
      Fot. Archiwum policji
11.07.2019

Matka z dwoma promilami

26-latka miała pod opieką 6-letnią córkę. Kobieta była pijana. Została zatrzymana i objęta policyjnym dozorem.

Do zdarzenia doszło przy ul. Sikorskiego w Bytomiu, niedaleko Radzionkowa. Pijaną kobietę z małą dziewczynką zauważyli strażnicy miejscy. Wezwali patrol policji, który sprawdził stan trzeźwości 26-latki. Badanie alkomatem wykazało u niej 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Pracownicy MOPR-u przekazali dziewczynkę pod opiekę członka rodziny.

26-latka usłyszała już zarzuty. Decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym. Grozi jej do 5 lat więzienia. Ponadto o sprawie poinformowany będzie sąd rodzinny. (esp)

Torby i walizki - zobacz ceny

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.