•  Zwycięska ekipa Skarbka.
     Zwycięska ekipa Skarbka. Fot. Archiwum MKS Skarbek
07.04.2018

Medale Skarbka

Na Mistrzostwach Śląska Seniorów w tenisie stołowym, które w marcu odbyły się w Sosnowcu, świetnie wypadli reprezentanci MKS Skarbek Tarnowskie Góry. Wywalczyli 10 medali.

Złoty medal w grze mieszanej zdobyła Aleksandra Paszek, srebrny medal w grze pojedynczej, jak i podwójnej wywalczyła Klaudia Franaszczuk. Dwa medale padły również łupem Julii Tomeckiej oraz Natalii Szymczyk, Julia ma medal srebrny w grze podwójnej i brązowy w grze pojedynczej, a Natalia brązowy w grze mieszanej i brązowy w grze podwójnej. Medale brązowe w grach podwójnych zdobyli: Natalia Młynek i A. Paszek oraz Mateusz Klimczok.

Na III Grand Prix Polski kadetów w Drzonkowie dobrze wypadła Natalia Szymczyk, która w stawce 64 najlepszych kadetek wygrała 8 meczy i przegrała jeden. – Ten wspaniały bilans dał jej tylko IX miejsce, można więc stwierdzić że gra była lepsza niż zajęta lokata. Po trzech turniejach ogólnopolskich Natalia jest na IV miejscu w rankingu do Mistrzostw Polski i jest to bardzo dobra pozycja do walki o najlepsze lokaty. Trzymamy kciuki za naszą bardzo utalentowaną zawodniczkę – podkreśla trener Marian Michalski.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 15/2018 z 10.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.