•  Młodzi zawodnicy z opiekunami i organizatorami memoriału .
     Młodzi zawodnicy z opiekunami i organizatorami memoriału . Fot. Krzysztof Garczarczyk
17.02.2020

Memoriał Karola Łaty

Żacy, orliki, młodzicy i trampkarze rywalizowali w VIII Memoriale Charytatywnym Karola Łaty, który 15 lutego odbył się w Ożarowicach. Patron turnieju był utalentowanym trampkarzem i juniorem Piasta Ożarowice, który zmarł 4 grudnia 2011 roku w wyniku choroby nowotworowej.

Swoje drużyny wystawiły do zawodów Przemsza Siewierz, Gwarek Tarnowskie Góry, Zapora Przeczyce, Zgoda Repty Śląskie, UKS Bobry Bobrowniki, Płomień Sączów, Sokół Orzech oraz Piast Ożarowice. W trakcie turnieju można było złożyć datki pieniężne na działalność Stowarzyszenia Pomocni na rzecz Osób z Niepełnosprawnością i Ich Rodzin, istniejącego w gminie Ożarowice. (K)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.