•  Proponowana siatka metrolinii.
     Proponowana siatka metrolinii. Fot. Archiwum ZTM
08.09.2019

Metrolinia zamiast auta

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia chce uruchomić 28 linii autobusowych, które mają skrócić czas dojazdu do 25 miast i gmin. Mają zachęcić do rezygnacji z dojazdów samochodem. Sfinansuje je GZM.  chce uruchomić 28 linii autobusowych, które mają skrócić czas dojazdu do 25 miast i gmin. Mają zachęcić do rezygnacji z dojazdów samochodem. Sfinansuje je GZM.

Na początku września Zarząd Transportu Metropolitarnego przedstawił główne założenia projektowanej siatki połączeń. – Pracując nad nową siatką połączeń szukamy wariantu, który mógłby stawać się realną alternatywą dla samochodów i zachęcić pasażerów do skorzystania z komunikacji miejskiej – mówił…


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.