• Na rondo trzeba będzie poczekać.
    Na rondo trzeba będzie poczekać. Fot. Pixabay
13.02.2018

Miało być rondo, jest sygnalizacja świetlna

Centrum logistyczne firmy Żabka w Szałszy dopiero powstało, a już są problemy. Korkuje się skrzyżowanie ul. Ziemięcickiej i ul. Tarnogórskiej na którym postawiono światła. Miało być rondo, ale wygląda na to, że nie będzie.

– Z tego co wiem, w centrum będzie pracować 400 osób, na trzy zmiany. Większość pewnie będzie dojeżdżać własnymi samochodami. Do tego trzeba doliczyć tiry dowożące i wywożące towar. Już teraz długo stoi się tam na światłach, a jak centrum zacznie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 7/2018 z 13.02.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.