• By Heinrich-Böll-Stiftung (Flickr: Adam Michnik) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons
    By Heinrich-Böll-Stiftung (Flickr: Adam Michnik) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons
20.04.2017

Michnik w Rybnej

Dzisiaj, 20 kwietnia, o godz. 19 w Pałacu w Rybnej gościem Klubu „Pochwała inteligencji na Górnym Śląsku” będzie Adam Michnik, redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”.

Organizatorzy piszą o nim jako o jednej z najbardziej kontrowersyjnych i wpływowych postaci współczesnej Polski. Jego relegacja z Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczęła wydarzenia Marca 1968. Był członkiem Komitetu Obrony Robotników, doradcą „Solidarności”, architektem i uczestnikiem Okrągłego Stołu. W latach 1989-1991 był tarnogórskim posłem Komitetu Obywatelskiego.

Są jeszcze wolne miejsca na spotkanie. Bezpłatne wejściówki można rezerwować pod nr. tel. 32-284-18-37.

Każdy kto nie może pojawić się o tym czasie w Rybnej, będzie miał możliwość śledzić przebieg spotkania na naszym profilu na Facebooku. Uruchomimy tam bowiem transmisję na żywo. Nagranie będzie można również zobaczyć później, na naszej stronie internetowej.

 (hm)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.